Tingimused

Ostu- ja tagastustingimused

 1. Tellimistingimuste kehtivus

1.1. Veebipoe hoset.ee isikuandmete vastutav töötleja on Hoset EST OÜ, registrikood 16762947 asukohaga Nõmme tee 47 , Tabasalu alevik , 76901 Harku vald , Harju maakond , info@hoset.ee Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatak se volitatud töötleja: Montonio

1.2. Tellimistingimused kehtivad hoset.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Hoset EST OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad hoset.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis (EV) kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised EV vastavad õigusaktid.

1.4. Veebipood hoset.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel hoset.ee.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik veebipoes hoset.ee toodud hinnad ei sisalda käibemaksu.

2.2. Arveldamise valuutaks on EURO.

2.3. Ostukorvi hinnale lisandub transporditasu.

2.3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja hoset.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.4. Veebipood hoset.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel hoset.ee

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Peale toodete valikut ja nende lisamist ostukorvi tuleb liikuda ostukorvi vaatele, klikkides ostukorvi lingile.

3.2. Ostukorvi vaatel on võimalus veel tellimust täpsustada muutes koguseid või eemaldades tooteid, ning seejärel klikkida lingile “Maksma".

3.3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad.

3.3.1. Eraisik peab sisestama: Eesnimi, Perenimi, e-mail ja kontakttelefon.

3.3.2. Ettevõttena tellides tuleb lisaks sisestada ka registreerimisnumbri, lisa kontakt telefoni ja vajadusel ka tarneaadressist erineva juriidilise aadressi.

3.4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9.00−16.00. Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeleme kohe esimesel tööpäeval taas.

4. Toodete tarne ja selle tingimused

4.1. Kaupade tarne toimub ainult Eesti Vabariigi piires.

4.2. Veebipoes sooritatud tellimuse tarneaeg on sõltuvalt tootest 5 päeva kuni 6 nädalat ja annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele või kui on tarneviisiks valitud “Tulen ise kaubale järgi" teavitame teid kui on võimal ik kaubale järgi tulla.Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeletakse tööpäevadel.

4.3. Tarneaeg transporditeenusega sõltuvalt tootest 5 päeva kuni 6 nädalat .

4.3. Tarne muutustest on tarnija kohustatud tellijat koheselt telefoni teel teavitama.

5. Tellimuse eest tasumine

5.1. Eraisikul ja juriidilisel isikul on maksevõimalusteks pangalink (Swedbank, SEB, LHV pank, Coop pank ja Luminor/Nordea)

5.2. Tellimuse eest saab tasuda ainult eurodes.

5.3. Tellimuse kinnituseks saabub sisestatud e-posti aadressile e-kiri vastava sisuga.

6. Tellimusest loobumine ja kauba tagastamine

6.1. Tellimusest loobuda ja tooted tagastada saab 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest vastava avalduse alusel.

6.2. Tellimusest loobumise ja toodete tagastuse avaldus saata emailiga aadressile info@hoset.ee. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

6.3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

6.4. Tellimusest loobuda ja tooted tagastada on õigus juhul, kui tooted on kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis ja hoiustatud ning transporditud tootele arve-saatelehel toodud tingimustel (ka temperatuur).

6.5. Tagasimaksed, mida müüja teostab vastavalt käesolevatele tingimustele, tehakse 7 tööpäeva jooksul alates tellimuses kindlaks määratud üleandmise kuupäevast. Tagasimaksed tehakse ostja samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti.

6.6 Juhul, kui ostja on tellimusest taganenud ja tagastatud tooted on nõuetekohased, tagastab müüja ostjale tellimuse maksumuse ilma kohaletoimetamise tasuta 7 kalendripäeva jooksul toodete tagasivõtmisest.

7. Pretensionide esitamine

7.1 Pretensiooni saab esitada e-posti aadressile: info@hoset.ee või aadressile Nõmme tee 47 , Tabasalu alevik , 76901 Harku vald , Harju maakond . Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

Ehitajate meeskond
Meil on ka ehitajate meeskond, kes aitab Teie maja ehitada
Teenused
Siseviimistlus
 • Plaatimistööd
 • Värvi-ja kipsitööd
 • Üldehitustööd
 • Fassaaditööd
 • Katusekatte paigaldus
 • Treppide paigaldus
 • Käsipuude paigaldus
 • Telliste ja plokkide paigaldus
 • Köögimööbli paigaldus
 • Pinglagede paigaldus
Miks valida HOSET?
Klientide ideoloogia juhib meie tegevust alati tõeliselt esimesena. Kuulame klienti ja tegutseme vastavalt.
Madalad hinnad
Pakume nii tarbijatele kui ka professionaalidele erakordset võimalust osta kvaliteetseid tooteid ja teenuseid otse maaletoojalt ilma vahendajateta.
Näituseruum toodetele
Soovime teid aidata otsuste tegemisel, kui vajate oma valikute kinnitust, tuues meie kvaliteetsest valikust valitud tükid füüsiliselt teile vaatamiseks.
Suur valik
Meie 3D-visualiseerimisteenus aitab juba planeerimisfaasis visualiseerida oma projekti lõpptulemust ning hõlbustab materjalide ja lahenduste valimist enne lõplike otsuste tegemist.
Professionaalsed töötajad
Meie abivalmis ja professionaalne personal on valmis teid teenindama +372 5783590 info@hoset.ee
Kõik ühes kohas
Sise- ja välislahendused igat tüüpi ehitus- ja renoveerimisprojektidele vaevata ühest kanalist. Kogu pakett ühe lepinguga või individuaalse materjali tarnimisega vastavalt teie vajadustele.