Blogi

Parameetriline mööbel muutub populaarseks kaasaegses sisekujunduses. Disainstruktuurid toovad unikaalsust ja elegantsi igasse ruumi: kontor, kaubandussaal, kauplus, kohvik, pubi, restoran ja hotell. Kui soovite muuta oma kodu eriliseks kohaks, pöörake tähelepanu parameetrilistele laudadele, toolidele, pinkidele, põrandalampidele ja tugitoolidele.
Nende plaatidega saavad seinad ja põrandad elegantse, hooldusvaba ja vastupidava pinna. Suurte plaatide ja Hoseti plaatide suurused varieeruvad vahemikus 30 x 60 cm kuni 1,2 x 2,4 m BPlus plaatide suurus.

Suurte ja õhukeste plaatide plaatimistööd nõuavad paigaldajalt asjatundlikkust ja kasutatavatelt mörtidelt eriomadusi.
Kvaliteet ja kergus on kujundid, mis on tabavalt ühendatud terastreppidega.

Erinevate värvi- ja materjalivalikutega saab Steel Stairs luua ruumis mitmekülgselt soovitud atmosfääri. Hea näitena tuuakse nt. Hispaania Hoseti terasaste, mis viib meie mõtted musta rööpa saatel Hispaaniasse.
Vinüüllagi "Stretch-interior lagi" on venitav siselagi, mida saab paigaldada nii uuena kui ka renoveerimisprojektides.

Vinüülkatuse eelisteks on kiire ja vaevatu paigaldus ning stiilne välimus. Lagede paigaldamisel ei pea te isegi ruumi tühjendama. Katus on paigaldatud ühes osas ja paigaldamisel ei teki raiskamist ega jama.
Ehitajate meeskond
Meil on ka ehitajate meeskond, kes aitab Teie maja ehitada
Teenused
Siseviimistlus
  • Plaatimistööd
  • Värvi-ja kipsitööd
  • Üldehitustööd
  • Fassaaditööd
  • Katusekatte paigaldus
  • Treppide paigaldus
  • Käsipuude paigaldus
  • Telliste ja plokkide paigaldus
  • Köögimööbli paigaldus
  • Pinglagede paigaldus
Miks valida HOSET?
Klientide ideoloogia juhib meie tegevust alati tõeliselt esimesena. Kuulame klienti ja tegutseme vastavalt.
Madalad hinnad
Pakume nii tarbijatele kui ka professionaalidele erakordset võimalust osta kvaliteetseid tooteid ja teenuseid otse maaletoojalt ilma vahendajateta.
Näituseruum toodetele
Soovime teid aidata otsuste tegemisel, kui vajate oma valikute kinnitust, tuues meie kvaliteetsest valikust valitud tükid füüsiliselt teile vaatamiseks.
Suur valik
Meie 3D-visualiseerimisteenus aitab juba planeerimisfaasis visualiseerida oma projekti lõpptulemust ning hõlbustab materjalide ja lahenduste valimist enne lõplike otsuste tegemist.
Professionaalsed töötajad
Meie abivalmis ja professionaalne personal on valmis teid teenindama +372 5783590 info@hoset.ee
Kõik ühes kohas
Sise- ja välislahendused igat tüüpi ehitus- ja renoveerimisprojektidele vaevata ühest kanalist. Kogu pakett ühe lepinguga või individuaalse materjali tarnimisega vastavalt teie vajadustele.