Plaatimine suure plaatidega

Suured plaadid on suurejoonelised ja tõusev trend plaatimises.

Suurte plaatidega saavad seinad ja põrandad elegantse, hooldusvaba ja vastupidava pinna. Suurte plaatide ja Hoseti plaatide suurused varieeruvad vahemikus 30 x 60 cm kuni 1,2 x 2,4 m BPlus plaatide suurus.

Suurte ja õhukeste plaatide plaatimistööd nõuavad paigaldajalt asjatundlikkust ja kasutatavatelt mörtidelt eriomadusi. Õigesti valitud tooted professionaali kätes tagavad kvaliteetse ja kuluefektiivse lõpptulemuse.

Platvormi tasandamine

Enne plaatide paigaldamist kontrollitakse alust. Suured plaadid nõuavad aluse absoluutset tasasust. Enne tasandamist krunditakse kaetav pind kruntvärviga paksusega 0-10 mm. Üle 10 mm parandused tehakse parandusseguga.

Plaatide puhastamine

Tihti võib plaadi tagapinnal olla valget pulbrit, mis tekkis plaadi valmistamisel. See pulber tuleb enne kinnitamist eemaldada.

Suurte plaatide plaatimine

Suurte plaatide kinnitamine toimub topeltliimiga, et saada parim võimalik nakkuvus. Mört kantakse plaaditavale pinnale tavaliselt hambalabidaga. Mördi võib kanda plaadi tagumisele pinnale plaaditava pinnaga samas suunas lame kellu või otstarbeks sobiva hammaslabidaga.

Õigesti teostatud topeltliimimine tagab plaadistuse kvaliteetse kinnituse ja hoiab ära õhutaskute tekke, vähendades plaadi kahjustamise ohtu.

Kaasaegsed abivahendid, nagu iminappade käepidemed ja plaadikiilud, hõlbustavad raskete ja suurte plaatide käsitsemist ning õiget positsioneerimist.

Õmblemine

Suurte plaatide vuukimisel on sageli eesmärgiks muuta vuuk võimalikult silmapaistmatuks. Õmbluste suuruse valikut mõjutavad ka ehituslikud aspektid.

Õigesti valitud õmbluse suurus. kasutatav vuugisegu ja vuugise viimistlemine õigel ajal ja õigete toodetega tagavad, et plaaditud ala jääb hooldusvaba ja stiilse.

Ehitajate meeskond
Meil on ka ehitajate meeskond, kes aitab Teie maja ehitada
Teenused
Siseviimistlus
  • Plaatimistööd
  • Värvi-ja kipsitööd
  • Üldehitustööd
  • Fassaaditööd
  • Katusekatte paigaldus
  • Treppide paigaldus
  • Käsipuude paigaldus
  • Telliste ja plokkide paigaldus
  • Köögimööbli paigaldus
  • Pinglagede paigaldus
Miks valida HOSET?
Klientide ideoloogia juhib meie tegevust alati tõeliselt esimesena. Kuulame klienti ja tegutseme vastavalt.
Madalad hinnad
Pakume nii tarbijatele kui ka professionaalidele erakordset võimalust osta kvaliteetseid tooteid ja teenuseid otse maaletoojalt ilma vahendajateta.
Näituseruum toodetele
Soovime teid aidata otsuste tegemisel, kui vajate oma valikute kinnitust, tuues meie kvaliteetsest valikust valitud tükid füüsiliselt teile vaatamiseks.
Suur valik
Meie 3D-visualiseerimisteenus aitab juba planeerimisfaasis visualiseerida oma projekti lõpptulemust ning hõlbustab materjalide ja lahenduste valimist enne lõplike otsuste tegemist.
Professionaalsed töötajad
Meie abivalmis ja professionaalne personal on valmis teid teenindama +372 5783590 info@hoset.ee
Kõik ühes kohas
Sise- ja välislahendused igat tüüpi ehitus- ja renoveerimisprojektidele vaevata ühest kanalist. Kogu pakett ühe lepinguga või individuaalse materjali tarnimisega vastavalt teie vajadustele.